Den Norske Kirke
Tynset kirkelige fellesråd
Meny

Kontakt oss

KALENDER

onsdag 10 mars
Kvikne kirke
søndag 14 mars
Brydalen kirke
Tylldalen kirke
søndag 21 mars
Skistua Tynset
onsdag 24 mars
Tynset kirke

Kontaktinfo

Tynset kirkelige fellesråd
Vedalen 51
2500 Tynset
Telefon 62 48 55 69
E-post: post@tynsetkirke.no

Kontortid:
Mandag-fredag Kl.10.00-14.00


http://www.tynset.kirkene.net/img/23_08_2019_Diverse/besok_oss_pa_facebook.png

Ansatte


Ola Aaeng Næsteby
Saksbehandler prost og konstituert daglig leder 
post@tynsetkirke.no 
Telefon: 919 92 540 / 62 48 55 69   Send epost 
Liv Kari Fremmergård Larsen
Saksbehandler 
saksbehandler@tynsetkirke.no 
Telefon: 909 79 305 / 62 48 55 67   Send epost 
Svein Borkhus
Medarbeider 
svein.borkhus@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 08 100 / 62 48 55 62   Send epost 
Simen Aa .Simensen
Prost 
tynsetprost@tynsetkirke.no 
Telefon: 996 91 913 / 62 48 55 63   Send epost 
Tina M. Solbakken
Sokneprest 
sokneprest@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 88 102 / 62 48 55 66   Send epost 
Trond Gellein Løkken
Trosopplærer 
trond@tynsetkirke.no 
Telefon: 971 16 679 / 62 48 55 71   Send epost 
Lars Gustav Molstad
Kantor 
lars-g-m@online.no 
Telefon: 481 07 465   Send epost 
Karin Eline Hartviksen
Kantor 
Karin.eline.hartviksen@ntebb.no 
Telefon: 901 06 003   Send epost 
Kjerstin Fremmergård
Kirketjener (Tynset) 
kjerstin@tynsetkirke.no 
Telefon: 924 50 391 / 62 48 55 70   Send epost 
Anders Halvorsen
Kirketjener (Tylldalen/Brydalen) 
 
Telefon: 952 94 604 / 62 48 55 70   
Kai-Stein Gjelten
Klokker (Tynset/Tylldalen) 
kgjelten@online.no 
Telefon: 909 47 925 / 62 48 47 18   Send epost 
Sondre Anders Frengstad
Kirketjener (Kvikne) 
kvikne@falcknett.no 
Telefon: 905 04 083 / 62 48 42 16   Send epost 
Tor Granvold
Klokker (Kvikne) 
tgranvol@frisurf.no 
Telefon: 958 83 671   Send epost 
Vegen
Gunnar Gran - red. sekretær 
vegen.menighetsblad@yahoo.com 
Telefon:    Send epost 
Linker