Meny
Diakoni
Kirkene våre
Trosopplæring
Babysang
Menighetsråd
Kontakt oss
Ansatte
Kalender
26 April
11:00 Gudstjeneste, Tynset kirke
01 Mai
11:00 Gudstjeneste, Lonåsen Grendehus
03 Mai
11:00 Gudstjeneste, Kvikne kirke
19:00 Gudstjeneste, Tylldalen kirke
10 Mai
11:00 Gudstjeneste, Tynset kirke
17 Mai
10:00 Gudstjeneste, Tynset kirke

Kontaktinfo

Tynset kirkelige fellesråd
Vedalen 51
2500 Tynset
Telefon 62 48 55 69
E-post: post@tynsetkirke.no

Kontortid:
Mandag-fredag Kl.10.00-14.00

  Utskriftsvennlig side

Ansatte


Svein Borkhus
Kirkeverge 
svein.borkhus@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 08 100 / 62 48 55 62   Send epost 
Liv Kari Fremmergård Larsen
Saksbehandler 
saksbehandler@tynsetkirke.no 
Telefon: 909 79 305 / 62 48 55 67   Send epost 
Ola Aaeng Næsteby
Saksbehandler prost 
post@tynsetkirke.no 
Telefon: 919 92 540 / 62 48 55 69   Send epost 
Simen Aa .Simensen
Prost 
tynsetprost@tynsetkirke.no 
Telefon: 996 91 913 / 62 48 55 63   Send epost 
Tina M. Solbakken
Sokneprest 
sokneprest@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 88 102 / 62 48 55 66   Send epost 
Trond Gellein Løkken
Trosopplærer 
trond@tynsetkirke.no 
Telefon: 971 16 679 / 62 48 55 71   Send epost 
Lars Gustav Molstad
Kantor 
lars-g-m@online.no 
Telefon: 481 07 465   Send epost 
Karin Eline Hartviksen
Kantor 
Karin.eline.hartviksen@ntebb.no 
Telefon: 901 06 003   Send epost 
Kjerstin Fremmergård
Kirketjener (Tynset) 
kjerstin@tynsetkirke.no 
Telefon: 924 50 391 / 62 48 55 70   Send epost 
Anders Halvorsen
Kirketjener (Tylldalen/Brydalen) 
andersh@tynsetkirke.no 
Telefon: 952 94 604 / 62 48 55 70   Send epost 
Kai-Stein Gjelten
Klokker (Tynset/Tylldalen) 
kgjelten@online.no 
Telefon: 909 47 925 / 62 48 47 18   Send epost 
Sondre Anders Frengstad
Kirketjener (Kvikne) 
kvikne@falcknett.no 
Telefon: 905 04 083 / 62 48 42 16   Send epost 
Tor Granvold
Klokker (Kvikne) 
tgranvol@frisurf.no 
Telefon: 958 83 671   Send epost 
Tynset kirkelige fellesråd
Berthan Aashuag (leder) 
aashaug@online.no 
Telefon: 402 01 204   Send epost 
Heidi Barmoen
Leder i Tynset menighetsråd 
barmoen@online.no 
Telefon: 962 08 141   Send epost 
Olav Horten
Leder i Tylldalen menighetsråd 
olav.horten@fjellnett.no 
Telefon: 911 75 587 / 62 48 61 42   Send epost 
Egil Guttorm Ween
Leder i Kvikne menighetsråd 
eween@online.no 
Telefon: 918 50 825   Send epost 
Inger Elise Næss
Leder i Brydalen menighetsråd 
rul4@online.no 
Telefon: 952 33 621 / 62 48 65 55   Send epost 
Vegen
Gunnar Gran - red. sekretær 
vegen.menighetsblad@yahoo.com 
Telefon:    Send epost 
 
Linker
Størst av alt
Kundepålogging

Brukernavn:

Passord:

Copyright © 2015 Tynset kirkelige fellesråd. Powered by KWeb fra kirkedata.no