Meny
Diakoni
Trosopplæring
Vedtekter for gravplassene
Kirkene våre
Tynset kirkelige fellesråd
Menighetsrådene
Kontakt oss
Kontakt Tynset kirkelige fellesråd
Kontakt menighetsrådene
Ansatte
Kalender
16 August
12:00 Gudstjeneste, Tylldalen, Setermesse
23 August
11:00 Gudstjeneste, Kvikne kirke
30 August
11:00 Gudstjeneste i Tynset Kirke
05 September
12:00 Konfirmasjonsgudstjeneste i Tylldalen Kirke
06 September
11:00 Familiegudstjeneste i Tylldalen Kirke
12 September
11:00 Konfirmasjonsgudstjeneste i Tynset Kirke

Kontaktinfo

Tynset kirkelige fellesråd
Vedalen 51
2500 Tynset
Telefon 62 48 55 69
E-post: post@tynsetkirke.no

Kontortid:
Mandag-fredag Kl.10.00-14.00


http://www.tynset.kirkene.net/img/23_08_2019_Diverse/besok_oss_pa_facebook.png

  Utskriftsvennlig side

Ansatte


Svein Borkhus
Kirkeverge 
svein.borkhus@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 08 100 / 62 48 55 62   Send epost 
Liv Kari Fremmergård Larsen
Saksbehandler 
saksbehandler@tynsetkirke.no 
Telefon: 909 79 305 / 62 48 55 67   Send epost 
Ola Aaeng Næsteby
Saksbehandler prost 
post@tynsetkirke.no 
Telefon: 919 92 540 / 62 48 55 69   Send epost 
Simen Aa .Simensen
Prost 
tynsetprost@tynsetkirke.no 
Telefon: 996 91 913 / 62 48 55 63   Send epost 
Tina M. Solbakken
Sokneprest 
sokneprest@tynsetkirke.no 
Telefon: 913 88 102 / 62 48 55 66   Send epost 
Trond Gellein Løkken
Trosopplærer 
trond@tynsetkirke.no 
Telefon: 971 16 679 / 62 48 55 71   Send epost 
Lars Gustav Molstad
Kantor 
lars-g-m@online.no 
Telefon: 481 07 465   Send epost 
Karin Eline Hartviksen
Kantor 
Karin.eline.hartviksen@ntebb.no 
Telefon: 901 06 003   Send epost 
Kjerstin Fremmergård
Kirketjener (Tynset) 
kjerstin@tynsetkirke.no 
Telefon: 924 50 391 / 62 48 55 70   Send epost 
Anders Halvorsen
Kirketjener (Tylldalen/Brydalen) 
andersh@tynsetkirke.no 
Telefon: 952 94 604 / 62 48 55 70   Send epost 
Kai-Stein Gjelten
Klokker (Tynset/Tylldalen) 
kgjelten@online.no 
Telefon: 909 47 925 / 62 48 47 18   Send epost 
Sondre Anders Frengstad
Kirketjener (Kvikne) 
kvikne@falcknett.no 
Telefon: 905 04 083 / 62 48 42 16   Send epost 
Tor Granvold
Klokker (Kvikne) 
tgranvol@frisurf.no 
Telefon: 958 83 671   Send epost 
Vegen
Gunnar Gran - red. sekretær 
vegen.menighetsblad@yahoo.com 
Telefon:    Send epost 
 
Linker
Størst av alt
Kundepålogging

Brukernavn:

Passord:


 

Copyright © 2015 Tynset kirkelige fellesråd. Powered by KWeb fra kirkedata.no